Zostań profesjonalną kosmetyczką z Żakiem w Koszalinie!

Szczecinek - Dodane przez koszalin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zostań profesjonalną kosmetyczką z Żakiem w Koszalinie!

Wygląd odgrywa ważną rolę w życiu codziennym, każdy chce być piękny i zadbany. Brak czasu, wiedzy, umiejętności często to uniemożliwia, dlatego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest Technik Usług Kosmetycznych.
Poznaj, więc techniki i style makijażu oraz psychologię kolorów. I otwórz własny gabinet kosmetyczny!
Jest to zawód o charakterze higieniczno-estetycznym, którego specyfiką jest kosmetyka pielęgnacyjna, lecznicza i upiększająca, pomoc w tworzeniu ładnego zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia człowieka.
*Nie wymagamy matury.
*Nauka trwa 2 lata.
* Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, średnio co 2 tygodnie.
*Bezpłatnie wystawiamy zaświadczenia do ZUS, MOPS i inne.
*Posiadamy własną, w pełni wyposażoną pracownię.
*Brak ukrytych kosztów.

Zapraszamy do zapisów - decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszalin ul. Zwycięstwa 28/6, tel. 94 348-14-22
Poniedziałek piątek 8:00 18:00
Sobota 9:00 14:00
Zarezerwuj miejsce już dzisiaj:

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zostań profesjonalną kosmetyczką z Żakiem w Koszalinie!

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !