Bielica - Dodane przez elizaleszno (osoba prywatna) -

ZAPRASZAMY na udany wypoczynek do BOSZKOWA nad jezioro Dominickie.

Pełna treść ogłoszenia ZAPRASZAMY na udany wypoczynek do BOSZKOWA nad jezioro Dominickie.

.
POLE NAMIOTOWE i CAMPING SABA w Boszkowie.

Boszkowo jest malowniczą miejscowością letniskową leżącą nad Jeziorem Dominickim. Jest to, jeden z największych w Wielkopolsce, kompleks ośrodków wypoczynkowych, z licznymi obiektami wczasowymi, kąpieliskami, przystaniami żeglarskimi i siecią gastronomiczną.
O atrakcyjności Boszkowa decyduje nie tylko rozwinięta infrastruktura, ale przede wszystkim piękna przyroda i czyste jezioro.
Niewątpliwie jedną z największych atrakcji turystycznych jest Przemęcki Park Krajobrazowy.
Aktualne informacje, cennik za noclegi jest dostępny na stronie internetowej:

lub pod nr Tel. 697 224 944

Mapa BielicaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZAPRASZAMY na udany wypoczynek do BOSZKOWA nad jezioro Dominickie.

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !