Wieczór Kawalerski w Militarnym stylu Borne Sulinowo

Borne Sulinowo - Dodane przez biuro17 (osoba prywatna) -

Wieczór Kawalerski w Militarnym stylu Borne Sulinowo

Pełna treść ogłoszenia Wieczór Kawalerski w Militarnym stylu Borne Sulinowo

Każdy z nas marzy o tym, by wieczór panieński / kawalerski był niezapomniany i pełen wrażeń. Coraz częściej brakuje nam jednak pomysłów na to jak go spędzić, by nie był zwyczajny i stereotypowy.

Jednym z ciekawych pomysłów jaki możemy Państwu zaproponować jest zorganizowanie weekendu w klimacie militarnym. Nasze wieczory panieńskie / kawalerskie w militarnym stylu posiadają bardzo szeroki program pełen ciekawych, fantazyjnych zadań które z pewnością zaciekawią i staną się niezapomnianą przygodą dla Młodych.

Zakwaterowanie znajduje się w dwóch opcjach, w pensjonacie z którym współpracujemy od lat i przyzwyczajony jest do imprezowania do białego rana położonym wśród sosnowego lasu, w parkowej części miasta Bornego Sulinowa, niedaleko Jeziora Pile.
Druga opcja: Namioty wojskowe na TANKODROMIE pełen luz, nikt nie przeszkadza, ognisko do rana, wszyscy robią co chcą i jak chcą nienarażeni na krytykę kogo kol-wiek.

Najważniejsza dla nas jest dobra, pełna humoru zabawa, zawierająca sporo nieprzewidywalnych sytuacji, które przekładają się w niezapomniany czas dla imprezowiczów.

Borne Sulinowo to dziś jedno z najciekawszych miejsc w Polsce do niedawna owiane tajemnicą, dziś wita gości lubiących aktywny wypoczynek i dobrą zabawę.

Serdecznie zapraszamy Przykładowy program:

od Pt. do Nd. (przy przyjeździe: piątek po południu i wyjeździe niedziela po południu)

1. Piątek:

- Przyjazd gości

Przywitanie gości
Zakwaterowanie
Umundurowanie uczestników
Rozpalenie ogniska lub grilla

2. Sobota: - Gra miejska Czterej pancerni i pies

Tajne zadania dla pana/pani młodej w różnych częściach miasta

- Szkolenie sapera

Przejście pola minowego z wykrywaczem i rozbrajanie niebezpiecznych :-) nagród

- Ekstremalna przejażdżka pojazdem militarnym po tankodromie

Pojazd militarny do wyboru z naszej oferty (2 pojazdy gąsienicowe i 3 pojazdy ciężarowe)

- Biesiada Militarna przy ognisku

Menu: grochówka, bigos, kiełbasa, karkówka/pierś z kurczaka, pieczywo, sałatki (pomidorki pod kołderką, tzatzyki), ketchup, musztarda, smalec, ogórki.
Napoje gorące: herbata z samowara (z wkładką, z cytryną), kawa.
Napoje zimne: 0,5 l. wódki na 2 osoby lub 1 l. piwa.
(możliwość zorganizowania dodatkowo piwa z nalewaka)

3. Niedziela:

- Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej

W cenie: sprzęt (wiatrówka długa z lunetą, tarcze + nagrody)

- Pożegnanie się z wszystkimi uczestnikami imprezy -
Jest to przykładowy program który można dowolnie modyfikować czy też skracać ilość dni pobytu.

Skąd na to wszystko brać fundusze? Pamiętaj, że wszystkie koszty rozłożą się na dziesięć lub więcej uczestników imprezy więc im was więcej tym lepiej a ilość osób ma jeszcze jedno znaczenie :

Polecamy jazdę za sterami dla przyszłego Pana młodego lub Pani młodej jazdę za sterami czołgiem, paintball, gry terenowe, mundury dla uczestników itp

Im was więcej tym lepiej głośniej, ciekawiej . ! Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami. Zadzwoń zapytaj przygotujemy ofertę która do niczego nie zobowiązuje. Nie kombinuj na własną rękę daj wszystko zorganizować specjalistom - gwarantujemy że to nie są drogie rzeczy.
Zobacz naszą księgę gości i referencje

Militarne-Borne.pl

Mapa Borne SulinowoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wieczór Kawalerski w Militarnym stylu Borne Sulinowo

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !