Taxi z dworca PKS Szczecin

Szczecinek - Dodane przez info32 (osoba prywatna) -

Taxi z dworca PKS Szczecin

Pełna treść ogłoszenia Taxi z dworca PKS Szczecin

Wybieracie się Państwo do Szczecina autobusem? Chcą Państwo uniknąć "niespodzianki" przy rachunku za taksówkę z dworca? To prosimy skorzystać z Vip Taxi!. Czekamy na Państwa na dwóch postojach na dworcu - u góry na płycie dworca przy stanowisku 11 oraz na dole przy kasach. Można zamówić zarówno zwykłą taxi, jak i za dopłata 50% tzw. big taxi na 6-7 pasażerów. Może akurat podjedzie limuzyna volvo?

Prosimy zanotować nasz nr telefonu 500 405 306 można też zamówić taksówkę smsem lub najlepiej mailem jeszcze przed wyjazdem podając planowany czas przyjazdu

Przejazd za 5.50 lub rabat 40%
PKS Szczecin i VipTaxi.pl zapraszają do taksówek na dworcu autobusowym w Szczecinie. Dla wygody pasażerów utworzyliśmy, obok stanowiska 11 oraz przy kasach biletowych, dwa nowe postoje. Na powitanie nowych Klientów VipTaxi.pl zaprasza do skorzystania z oferty Przejazd za 5.50 lub rabat 40%. Oferta obejmuje przejazd naszymi taksówkami z lewobrzeża Szczecina na dworzec PKS w Szczecinie. Tylko w naszych taksówkach otrzymają Państwo rabat 40%, z zastrzeżeniem jednak, że opłata minimalna za kurs będzie wynosić 5.50 zł.
Dla lepszej skuteczności prosimy o wcześniejsze zamawianie taksówki.
Korzystając z oferty Przejazd za 5.50 lub rabat 40% Pasażer wyraża zgodę na przejazd innych osób w taksówce a VipTaxi.pl gwarantuje w takim przypadku opłatę za kurs w wysokości 5.50 zł.

VipTaxi.pl zaprasza do skorzystania z oferty przejazdów poza Szczecin bez naliczania strefy powrotnej. Z dworca PKS otrzymują Państwo 50% rabatu na przejazd za miastem. Poniżej gwarantowane ceny na przejazd do wybranych miejscowości - I taryfa
II taryfa niedziele, święta i między godz 22 a 06 + 25%
nasze aktualne stawki to 4.20 start i 2.40 km

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Taxi z dworca PKS Szczecin ,1 zł

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !