TANI WYPOCZYNEK W STREFIE NADMORSKIEJ

Szczecinek - Dodane przez chatanakoncuswiata1 (osoba prywatna) -

TANI WYPOCZYNEK W STREFIE NADMORSKIEJ

Pełna treść ogłoszenia TANI WYPOCZYNEK W STREFIE NADMORSKIEJ

Czaplin Mały jest niewielką miejscowością położoną w malowniczej scenerii pól i lasów. Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najbardziej popularnych kurortów nadmorskich Rewala.

Ekologiczna czystość powoduje, iż odwiedza nas coraz więcej turystów. Idealne połączenie dla osób pragnących ciszy, spokoju, zieleni, świeżego powietrza przy jednoczesnej możliwości korzystania z uroków kurortów nadmorskich.

Nasza oferta obejmuje pokoje o bardzo wysokim standardzie za bardzo niską cenę. W naszym obiekcie panują perfekcyjne warunki do wypoczynku. Rokrocznie staramy się udoskonalać naszą "Chatkę". W poprzednim sezonie zakupiona została 4-metrowa markowa trampolina aby umilić pobyt najmłodszym gościom. W tym sezonie oddajemy do użytku jacuzzi aby i nasi troszkę starsi goście nie czuli się pokrzywdzeni:)

ZAPRASZAMY NA WIELKANOC, MAJÓWKĘ I WCZASY NAD MORZEM
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.
KONTAKT- 505 653 423

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - TANI WYPOCZYNEK W STREFIE NADMORSKIEJ ,30 zł

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !