Tancerz, striptiz męski, chippendales. Wieczór panieński, urodziny i inne!

Szczecinek - Dodane przez mr.bueno.strip1 (osoba prywatna) -

Tancerz, striptiz męski, chippendales. Wieczór panieński, urodziny i inne!

Pełna treść ogłoszenia Tancerz, striptiz męski, chippendales. Wieczór panieński, urodziny i inne!

Szukasz tancerza, który rozświetli wieczór panieński? Dzień kobiet? Spotkanie w damskim gronie? Świetnie trafiłaś! Daj się wciągnąć w niesamowitą przygodę. Poczuj dreszcz na własnej skórze. Niezapomniane doznania zagwarantuje Wam umięśniony, wysportowany i czarujący swoim wdziękiem striptizer: Mr. Bueno!

Szarmancki, mający błysk w oku, a do tego uwodzicielski i seksowny.

Specjalnie dla Was przygotuje niesamowite show, podczas którego może przeobrazić się w cokolwiek zechcecie. Może to będzie seksowny policjant, ratownik, strażak, cowboy? A może macie ochotę na więcej? Show z bitą śmietaną, body fruits show, tequila body shoot?

Daj się ponieść emocjom i przeżyj wspaniałe chwilę podczas występu.

Dojazd na terenie całego województwa!

tel. 661-382-307

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tancerz, striptiz męski, chippendales. Wieczór panieński, urodziny i inne!

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !

© 2013 Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Miasto Szczecinek zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecinka: Złotów - Wałcz - Chojnice - Świdwin - Piła