Systemy fotowoltaiczne z dotacją PROSUMENT

Szczecinek - Dodane przez biuro87 (osoba prywatna) -

Systemy fotowoltaiczne z dotacją PROSUMENT

Pełna treść ogłoszenia Systemy fotowoltaiczne z dotacją PROSUMENT

Fotowoltaika to zakres systemów oferujących gotowe rozwiązania w postaci urządzeń przeznaczonych do współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi w systemie on-grid oraz off-grid.

System fotowoltaiczny składa się z :
- paneli fotowoltaicznych paneli PV (zwanych bateriami słonecznymi)
- systemu mocowania paneli słonecznych PV do dachu lub konstrukcja mocująca umożliwiająca postawienie paneli na ziemi, dachu płaskim lub elewacji.
- inwertera DC/AC (jest to urządzenie, które zamienia prąd stały produkowany w panelach na prąd przemienny, który może być wykorzystywany w domach lub przesyłany do sieci elektrycznej
- zabezpieczeń (urządzeń automatycznie wyłączających instalacje w przypadku niesprawności sieci)
- okablowania (różnego rodzaju kable i złączki)
- dwukierunkowego inteligentnego licznika energii (urządzenie, które mierzy ile energi (kWh) system PV oddaje do sieci, a ile pobiera)

Oferujemy gotowe i sprawdzone produkty polskiej firmy Selfa GE S.A. zarówno systemy on-grid jak off-grid.
Zainteresowany prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 602 189 579

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Systemy fotowoltaiczne z dotacją PROSUMENT

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !