Studiuj bez wychodzenia z domu!

Szczecinek - Dodane przez rekrutacja8 (osoba prywatna) -

Studiuj bez wychodzenia z domu!

Pełna treść ogłoszenia Studiuj bez wychodzenia z domu!

STUDIA LICENCJACKIE PRZEZ INTERNET!

Twoje STUDIA - Twoja PRZYSZŁOŚĆ

- Chcesz studiować, ale nie masz w pobliżu Uczelni Wyższej?

- Chcesz skończyć studia, ale ciągle brak Ci czasu?

- Mieszkasz za granicą, ale chcesz ukończyć studia w Polsce?

- Studiujesz już, ale to Ci nie wystarcza?

ROZPOCZNIJ STUDIA LICENCJACKIE PRZEZ INTERNET Z WSZP E-STUDIA W WSZP

Program studiów w WSZP ma charakter autorski. Konstrukcja programu oparta jest o dewizę JEDNE STUDIA DWA ZAWODY! W praktyce, oznacza to, że nasz absolwent otrzymuje wiedzę z dwóch zawodów:

kierunkowego: socjologii lub zarządzania specjalnościowego: w jednej ze specjalności wymienionych poniżej. Zarządzanie Personelem Nowe Media i Marketing, E-STUDIA WSZP - to klasyczne metody nauczania przez Internet Wykłady, konsultacje i zaliczenia - zintegrowane z nowoczesnymi technikami komunikacji.

Zarejestruj się on-line na Naszej stronie.

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy się zalogować na e-platformie WSZP. Umożliwiamy również osobiste uczestnictwo w zajęciach, kontakt z wykładowcami i innymi studentami.

W klasycznej formie pozostają sesja egzaminacyjna obowiązkowa 2 razy w roku.

Zapraszamy na Nasze strony:

wazp.pl lub wszp.edu.pl

Mapa SzczecinekProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Studiuj bez wychodzenia z domu! ,2 800 zł

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !