Szczecinek - Dodane przez INWESTMEBLE (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Stoły drewniane, stoły nowoczesne, stoły klasyczne, stoły do hotelu, stoły do restauracji, stoły do pensjonatu, stoły do kawiarni, stoły Radomsko.

INWESTMEBLE Zaprasza do świata wyjątkowych mebli i oryginalnych usług.

Nasze meble: najwyższa jakości, światowa renoma i unikalna stylistyka. Meble pod indywidualny projekt klienta. WYKONAMY KAŻDE ZLECENIE.

Nasza Firma zajmuję się kompleksowym wyposażeniem hoteli, restauracji, biur, barów, mieszkań w meble najwyższej jakości.
Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego staramy się indywidualnie dotrzeć do potrzeb Klienta i zrealizować jego najskrytsze marzenia. Jeśli szukają Państwo mebli najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. GWARANCJA ZADOWOLENIA.

Mapa SzczecinekProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stoły drewniane, stoły nowoczesne, stoły klasyczne, stoły do hotelu, stoły do restauracji, stoły do pensjonatu, stoły do kawiarni, stoły Radomsko.

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !