Szczecinek - Dodane przez Vtwin90 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzątanie po zmarłych zgonach samobójstwie zabójstwie V-Twin-90 Dariusz i Justyna Paliwoda

Sprzątanie dezynfekcja pomieszczeń w których znaleziono zwłoki po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do zdarzeń:
-Zgon naturalny
-Samobójstwo
-Zabójstwo lub usiłowanie
-Wypadki losowe komunikacyjne
Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.
Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem.
Nie lekceważ zagrożenia .
Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach.
Gwarantuje 100% skuteczność.
Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych.
Teren działania cały Kraj. Gotowi do wyjazdu 24h.
Odległość do zlecenia dla nas nie jest problemem wsiadamy i pędzimy.
Tel -24h Justyna 605907004 Dariusz 605140004
Wystawiamy rachunki
V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda
44-240 Żory
tel.24h 605907004 lub 605140004

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.

Mapa SzczecinekProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzątanie po zmarłych zgonach samobójstwie zabójstwie V-Twin-90 Dariusz i Justyna Paliwoda ,Kontakt

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !