Szczecinek - Dodane przez Vtwin90 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzątanie miejsc zbrodni przestępstw śmierci V-Twin-90 Dariusz i Justyna Paliwoda

Sprzątanie,czyszczenie i dezynfekcja chodników,klatek schodowych,piwnic,komórek itp.obiektów po wypadkach,zabójstwach,samobójstwach.
Po zakończeniu czynności ratowniczej i dochodzeniowej miejsce w których doszło do w/w zdarzeń zostaje ponownie udostępnione niestety bez usunięcia śladów zajścia.
Taka sytuacja jest niekomfortowa i zagraża zdrowiu
Nie lekceważ zagrożenia.
Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie.
Mamy wiedze,doświadczenie w tym temacie sprzątamy dezynfekujemy domy mieszkania w których doszło do rozkładu zwłok oraz:
-Zgon naturalny
-Samobójstwo
-Zabójstwo lub usiłowanie
-Wypadki losowe komunikacyjne
Gwarantuje 100% skuteczność.Teren działania cały Kraj.
Usługa kierowana do Spółdzielni Mieszkaniowych,Zarządców dróg chodników,wszelakich obiektów użyteczności publicznej.
Gotowi do wyjazdu 24h.Odległość do zlecenia dla nas nie jest problemem wsiadamy i pędzimy.
Tel. Alarmowy 24h Justyna 605907004 Dariusz 605140004
Cena usługi do uzgodnienia z powodu kilku czynników.
Wystawiamy rachunki

V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda
44-240 Żory
Tel- Alarmowy 24h 605907004 lub 605140004
Pracujemy 7dni w tygodniu
www.sprzataniepozmarlym.pl
*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.

Mapa SzczecinekProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzątanie miejsc zbrodni przestępstw śmierci V-Twin-90 Dariusz i Justyna Paliwoda

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !