Sprzątanie czyszczenie dezynfekcja kabin,podwozi pojazdów po wypadku

Szczecinek - Dodane przez Vtwin90 (osoba prywatna) -

Sprzątanie czyszczenie dezynfekcja kabin,podwozi pojazdów po wypadku

Pełna treść ogłoszenia Sprzątanie czyszczenie dezynfekcja kabin,podwozi pojazdów po wypadku

Czyszczenie i dezynfekcje kabin pojazdów które uczestniczyły w wypadkach oraz w których znaleziono zwłoki w stanie rozkładu lub doszło do przestępstwa.
Czyścimy również i dezynfekujemy nadwozia i podwozia pojazdów samochodowych,szynowych które uczestniczyły w kolizjach z pieszym.
Nie lekceważ zagrożenia.
Mamy doświadczenie i wiedze w usuwaniu tego typu zanieczyszczeń zajmujemy się sprzątaniem,dezynfekcją miejsc w których znaleziono zwłoki w stanie rozkładu oraz doszło do przestępstw.
Niestety życie ma też te smutne oblicze.Jesteśmy mobilni dojedziemy w każde miejsce.
Wystawiamy rachunki
Cena do uzgodnienia
TEL.24h Justyna 605140004 lub Dariusz 605907004

V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda
44-240 Żory
Tel. 605140004 lub 605907004

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.

Mapa SzczecinekProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzątanie czyszczenie dezynfekcja kabin,podwozi pojazdów po wypadku

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !