Ślub wesele pudełko na koperty życzenia ażurowe

Szczecinek - Dodane przez marketing9 (osoba prywatna) -

Ślub wesele pudełko na koperty życzenia ażurowe

Pełna treść ogłoszenia Ślub wesele pudełko na koperty życzenia ażurowe

Ślub wesele pudełko na koperty życzenia
piękne ażurowe
wykonane ze sklejki

Pudełko na koperty / pieniądze jest wspaniałym dodatkiem
i formą na zbieranie koperty z życzeniami od Gości.

Wymiary skrzynki to 26x26x26cm(wysokość/szerokość/głębokość).
Wykonane ze sklejki o grubości 3mm

Po złożeniu zamówienia prosimy o podanie informacji
jaki dane mamy umieścić na wklejce
(imiona Pary Młodej oraz data ślubu).
Zamówienie zostanie wysłane do Państwa w ciągu 7 dni roboczych od dnia opłacenia zamówienia. Skrzynka zostanie wysłana do Państwa w formie rozłożonej. Złożenie skrzynki jest bardzo proste i nie wymaga użycia kleju ponieważ dzięki precyzyjnej technologi laserowej poszczególne ściany są do siebie idealnie dopasowane choć w paczce od nas znajdą Państwo klej do drewna którym dla pewności wszelkiej można skleić pudło przed ślubem. Na prośbę i odpowiedzialność kupującego możemy wysłać złożoną skrzynkę jednak wtedy istnieje ryzyko że ulegnie ono uszkodzeniu w transporcie ze względu na ściany ażurowe które są bardzo delikatne.

Koszt wysyłki- 16 zł.
Cena 75zł/szt

Mapa SzczecinekProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ślub wesele pudełko na koperty życzenia ażurowe

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !