Sensacyjne modele sukien ślubnych

Szczecinek - Dodane przez Trójmiejskie Centrum Ślubno Eventowe (firma) -

Sensacyjne modele sukien ślubnych

Pełna treść ogłoszenia Sensacyjne modele sukien ślubnych

W - pokoju ślubnym chcemy zapewnić Pannie Młodej udany start od swojej pierwszej wizyty, aż do swojego ślubu. Staramy się oferować najwyższy poziom usług, intymności i stylu. Zdajemy sobie sprawę, że każda panna młoda ma unikalny gust i wyjątkowe potrzeby, oferujemy konsultacje, gdzie będziemy pomocne w wyborze osobistego stylu sukni ślubnej i planach na ten wielki dzień. Będziemy rozmawiać o przepięknych sukniach ślubnych , co pozwala na znalezienie tej jedynej.

Oferujemy suknie ślubne : Anna Ceruti, Ian Stuart, St. Pucchi, Carnevali, Le Spose Di Gio, Pnina Tornai, Sorelle Franceschi, Complice, Antonio Riva, Atelier Aimee, Em di Em , JLM Couture : Alvina Valenta, Jim Hjelm, Lazaro,Tara Keely , zapraszamy po autorskie kreacje ślubne wśród których znajduje się ta w której się zakochasz, fasony: Klasyczny, Princessa, Styl Empire, Litera A, Syrena, Linia prosta, Cygaro, Avangarde . Przy zakupie sukni ślubnej salon zwraca klientce inwestycję poniesioną na podróż.

Mapa SzczecinekProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sensacyjne modele sukien ślubnych ,Kontakt

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !