Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Szczecinek - Dodane przez katarzyna.moscik (osoba prywatna) -

Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Pełna treść ogłoszenia Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Nowe rozwiązania technologiczne wdają się w niemal każdą gałąź życia. Postęp jaki dokonał się w ubiegłym stuleciu był zawrotny, a to wszystko dzięki Internetowi. Nie zdumiewa więc fakt, że jest on zastosowany też w służbie zdrowia. Tę szansę zauważyli również pomysłodawcy innowacyjnego systemu zapisu wizyt medycznych medmemo.pl. Bodźcem do stworzenia strony, gdzie każdy bez wychodzenia od komputera będzie możliwość zapisać się do specjalisty, były kilometrowe kolejki do zapisów do lekarzy. Aktualnie wystarczy laptop z dostępem do Internetu i jesteśmy w stanie zapisać się do każdego doktora, nie wstając sprzed monitora. Medmemo.pl jest czymś więcej niż system rezerwacji. Dla właścicieli gabinetów stanowi ogromną wygodę, ponieważ ułatwia ich pracę. Zarządzanie gabinetem lekarskim nigdy nie było aż takie proste! Sieć zmienia całe nasze życie - przez Internet zapisujemy się do szkoły, bibliotek, więc czemu by nie rejestrować się również do lekarzy?

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rejestracja do lekarza Online Medmemo

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !