Profesjonalna artystyczna fotografia ślubna

Szczecinek - Dodane przez info.magiafoto (osoba prywatna) -

Profesjonalna artystyczna fotografia ślubna

Pełna treść ogłoszenia Profesjonalna artystyczna fotografia ślubna

Jestem absolwentką kursów i warsztatów fotografii portretowej, reportażowej oraz postprodukcji. W moim dorobku jest wiele publikacji, wystaw oraz zdjęć, nagradzanych w polskich i międzynarodowych konkursach.
Posiadam własne studio fotograficzne oraz możliwość druku zdjęć na miejscu.

Każdą Parę Młodą traktuję indywidualnie. Spotykamy się nawet kilka razy, by dokładnie omówić wszystkie szczegóły. Każdą sesję ślubną dopasowuję do charakteru, upodobań i życzeń Pary Młodej. Pomagam zrealizować własny pomysł lub proponuję moje.

Nie oddaję nieobrobionych zdjęć!
Zwykle przekazuję obrobione i gotowe do druku zdjęcia w terminie od 1-2 tygodni (w zależności od pakietu i ilości wykonanych zdjęć).
Istnieje możliwość wydruku zdjęć na miejscu!
Posiadam naturalnie stosowną legitymację, uprawniającą do wykonywania zdjęć w kościele.

Obsługa także w języku niemieckim i angielskim. Dojazd na koszt klienta do 100 km od miejsca zamieszkania.

Cena obejmuje:
- obsługę przez dwóch fotografów
- fotoreportaż z przygotowań
- błogosławieństwo
- ceremonię
- wesele
- plener w innym dniu

Cena zmniejsza się odpowiednio, przy rezygnacji z niektórych wydarzeń.

Zapraszam na niezobowiązującą rozmowę przy najlepszej kawie w mieście! ;)

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Profesjonalna artystyczna fotografia ślubna ,2 800 zł

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !