Prezent na Walentynki Walentynkowa karykatura portretowa

Szczecinek - Dodane przez Karykatury (firma) -

Prezent na Walentynki Walentynkowa karykatura portretowa

Pełna treść ogłoszenia Prezent na Walentynki Walentynkowa karykatura portretowa

Witam wszystkich wiele osób często zamawiają i polecają innym. Na nie jednym ślubie moje prace już były jako prezent ślubny dla Par młodych lub jako prezent dla rodziców. Zapraszam do skorzystania z oferty artystycznej Andrzeja Zeweckiego. Wykonujemy własnoręcznie portrety i karykatury i portrety ze zdjęć. Karykatura ze zdjęcia w wykonaniu profesjonalisty może być super trafnym prezentem. Prezent właściwie z każdej okazji- ślub, walentynki, rocznicą, jubileusz, 18ka, 20ta rocznicą, 30ta rocznica, 40ta rocznica, 50ta rocznica, Święta, Andrzejki, Mikołaj, urodziny, imieniny, z okazji zakończenia szkoły/studiów. W karykaturze można narysować podobiznę danej osoby z zainteresowaniem, hobby. Artysta od ponad 20 lat wykonuje profesjonalnie prace graficzne i malarskie dla osób prywatnych i firm( w tym agencji reklamowych, radia, telewizji, czasopism).
Atutem wyróżniającym prace artysty jest bardzo pogodny wygląd karykatury, duże podobieństwo do osób rysowanych, dopracowanie szczegółów, co sprawia że prezent jest udany. Żeby zamówić rysunek wystarczy opisać w mailu jaki format was interesuję, ile osób na rysunku, termin, kolor/czb. Do maila lepiej od razu załączyć wyraźne zdjęcia twarzy danej osoby. Jakość zdjęcia i ujęcia danej osoby ma duże znaczenie na końcowy wygląd rysunku, bo artysta nie zna danej osoby a zdjęcie stanowi wzór z którego ma powstać rysunek.
Bardziej szczegółowe informacje na stronie

zewecki.pl

Mapa SzczecinekProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Prezent na Walentynki Walentynkowa karykatura portretowa

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !