Pożyczki Unijne dla Firm, bez odsetek, bez prowizji

Pełna treść ogłoszenia Pożyczki Unijne dla Firm, bez odsetek, bez prowizji

Obecnie mamy ofertę finansowania do 250 000zł - 0% oprocentowanie, 0% prowizji

Warunki Pożyczek Unijnych:

Cel: każda uzasadniona potrzeba inwestycyjna przedsiębiorstwa (dowolny cel związany z prowadzoną działalnością), m.in.:
-finansowanie inwestycji polegających m.in. na zakupie, budowie lub modernizacji obiektów produkcyjnych, usługowych lub handlowych;
-tworzenie nowych miejsc pracy;
-wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych;
-zakup wyposażenia w maszyny, urządzenia, w tym także zakup środków transportu;
-inne cele gospodarcze (inwestycyjne) przyczyniające się do rozwoju przedsiębiorstwa

Maksymalny okres spłaty pożyczki: do 60 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Wkład własny: 10% wartości przedsięwzięcia,

Maksymalna kwota pożyczki - 500 000zł, przy czym powyżej 250 000zł oprocentowanie od 4% do 6%

Rozliczenie: wartość pożyczki + wkład własny należy rozliczyć przedstawiając faktury w terminie do 6 miesięcy od daty otrzymania pożyczki;

Zabezpieczenie:
-weksel in blanco - obligatoryjnie;
-poręczenie osoby/osób trzecich;
-hipoteka na nieruchomości - OBOWIĄZKOWE PRZY POŻYCZCE POWYŻEJ 70 000ZŁ, możliwość wpisania się funduszu na 2, 3 miejscu w hipotece

Brak zaległości w ZUS i US - obligatoryjnie przy wypłacie środków.

Aktualnie są to najlepsze warunki na rynku, dlatego zachęcamy do współpracy

Pierwszym etapem współpracy z Klientem jest analiza możliwości pozyskania pożyczki pod kątem charakterystyki jego działalności oraz pod kątem charakteru inwestycji. W wyniku analizy informujemy Klienta jakie warunki musi spełniać i jakie dokumenty powinien przygotować i nam dostarczyć, aby stworzyć kompletny i rzetelny projekt spełniający wszystkie aspekty formalno-prawne.

Drugim etapem jest przygotowanie wniosku o udzielenie pożyczki wraz z niezbędnymi załącznikami. Przygotowanie wniosku odbywa się zgodnie z wymogami i procedurami, oraz wskazanego działania według właściwych przepisów prawnych. Pośród wielu niezbędnych załączników najistotniejsze są: biznes plan, zestawienie finansowe, dokumenty formalne wnioskodawcy, kwestionariusz osobowy oraz oświadczenia. Wszystkie te załączniki oraz ich poprawność są przez nas starannie tworzone i weryfikowane.

Gorąco zachęcamy do korzystania z pożyczek unijnych. W czasach, w których banki mocno ograniczają możliwości otrzymania kredytu inwestycyjnego (a w przypadku przedsiębiorstw rozpoczynających działalność praktycznie ją uniemożliwiają) oraz kiedy z racji wyczerpanych środków unijnych nie mamy możliwości skorzystania z dotacji, pożyczka unijna to może być dla Państwa możliwością najbardziej korzystniejszą zrealizowania inwestycji.

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pożyczki Unijne dla Firm, bez odsetek, bez prowizji

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !