POŻYCZKI BEZ BIK!NAJLEPSZA OFERTA!

Szczecinek - Dodane przez pod-zastaw24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia POŻYCZKI BEZ BIK!NAJLEPSZA OFERTA!

Witam reprezętuje firmę zajmującą się udzielaniem pożyczek poza bankowych jak tagże bankwych.Pożyczki udzielane są bez bik,krd,bez żyrantów.Pożyczka udzielana jest pod zastaw nieruchomośc:domy,mieszkania,działki budowlane.działki rolne,samochody.Pożyczka udzielana jest bez zbędnych formalnosci,na prostych zasadach takich jak udziela bank.Jes możliwość zaczecia spłaty pożyczki po 6 miesiącach jest to dobre dla przedsiębiorców którzy inwestują.Oprocentowanie wynosi 2-6%w skali miesiąca.Podchodzimy indywidualnie do każdej pożczki.Więcej informacji udzielę pod nr.513-181-409.

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - POŻYCZKI BEZ BIK!NAJLEPSZA OFERTA!

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !