Pij czystą i zdrową wodę.

Szczecinek - Dodane przez membrana2009 (osoba prywatna) -

Pij czystą i zdrową wodę.

Pełna treść ogłoszenia Pij czystą i zdrową wodę.

Codziennie powinniśmy pić około 2 litrów wody,jednak wraz z upływem lat ludzie odczuwają coraz mniejsze pragnienie i odczuwają coraz większe problemy ze zdrowiem.Krew gęstnieje i zagraża to udarem mózgu czy innymi chorobami układu krążęnia.Pierwszym sygnałem są zaparcia,wzrost wagi,wypryski na ciele,co świadczy o organizmie pełnym toksyn..Do tego bardzo duży wpływ ma woda jaką spożywamy.Przez dziesiątki lat nikt nie dbał o środowisko,związki chemiczne zawarte w ściekach komunalnych,przemysłowych oraz rolniczych i wydalone do środowiska naturalnego przedostały się do wód gruntowych,powierzchniowych i głębinowych a stąd do wód pitnych z kranu i ze studni oraz do wód mineralnych i źródlanych.Skutki spożywania z wodą pitną niebezpiecznych związków chemicznych mogą pojawić się dopiero po wielu latach, dlatego ludzie nie kojarzą jakości wody z chorobami,jak neurologiczne,nowotwory jelita, okrężnicy, wątroby, krwi,nerek,skóry,alergie i dziesiątki innych. Sanepid apeluje o to, by nie korzystać z wody ze studni zalanych przez powódź. Powódź niesie ze sobą bakterie wielu chorób,które pozostaną aktywne nawet wtedy,kiedy wody opadną.Jedyną alternatywą są osmotyczne filtry do wody,które zatrzymują wszystkie związki chemiczne,bakterie,wirusy,metale ciężkie, pestycydy. Zawarte w urządzeniu filtry mechaniczne, węglowe, membrana, mineralizator i rezonator bioceramiczny gwarantują czystą i zdrową wodę do spożycia.Woda taka jest czysta w 99,9% co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia.Urządzenie osmotyczne firmy Hydropure można kupić na raty bez bankowych odsetek.Urządzenie montuje i serwisuje przedstawiciel naszej firmy i nie ponosisz żadnych kosztów związanych z montażem i przyjazdem montażysty do wymiany filtrów.Udzielamy również jak żadna firma gwarancji wieczystej i urządzenia te mogą służyć następnym pokoleniom.

Mapa SzczecinekProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pij czystą i zdrową wodę. ,950 zł

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !