Piekne fronty oraz usługi cnc

Szczecinek - Dodane przez info24 (osoba prywatna) -

Piekne fronty oraz usługi cnc

Pełna treść ogłoszenia Piekne fronty oraz usługi cnc

irma Gregus Meble zaprasza do współpracy firmy (zakłady meblarskie, branża reklamowa, architekci wnętrz i nie tylko), jak i klientów indywidualnych.

Oferujemy usługi CNC:
frezowane i grawerowane fronty meblowe z płyty MDF, drewna oraz fornirowane
frezowanie skomplikowanych kształtów, np. blaty biurek narożnych, liter przestrzennych, elementów dekoracyjnych itp.
ozdobne grawerowanie

Maksymalny szerokość elementu 150 cm, długość do 400 cm. 100% powtarzalność obrabianych elementów. Obrabiamy: drewno, sklejką, płytę wiórową i MDF, tworzywa sztuczne, miękkie metale (mosiądz, aluminium, miedź)

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Piekne fronty oraz usługi cnc ,1 zł

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !