Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Szczecinek - Dodane przez katowice (osoba prywatna) -

Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Szukamy Opiekunki dla Pani Waldrud z 77749 Hohberg na 9 grudnia!

PRIVATE CARE 24 Professional Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 7
40-005 Katowice

PRIVATE CARE 24 Professional Sp. z o.o. wywodzi się ze Szwajcarii. Przypadek losowy i ciężka choroba osób bliskich pozwoliły nam doświadczyć trudów opieki nad osobą starszą i niesamodzielną, a także ukazały ogrom obowiązków i problemów związanych z troską o taką osobę. Dzięki temu doświadczeniu oraz rozmowom z zaprzyjaźnionymi seniorami postanowiliśmy stworzyć firmę stanowiącą alternatywę do domów starców.

Pani jest osobą samotną, jest po wylewie i czasami nie może przypomnieć sobie o niektórych rzeczach. Porusza się z balkonikiem. Jest po zawale i nosi aparat słuchowy. Mieszka w domu wielorodzinnym. Na miejscu jest córka, syn oraz pies. Prowadzenie gospodarstwa domowego należy do opiekunki oraz robienie zakupów.

O zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które:
Oczekują sprawdzonych ofert, pewnych miejsc i wsparcia ze strony pracodawcy
Dbają o wyłącznie legalne zatrudnienie
W zamian za odpowiednie wynagrodzenie oferujące wzorową pracę
Posługują się Językiem Niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym i posiadają prawo jazdy
Posiadają doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą

Z naszej strony gwarantujemy indywidualne warunki zatrudnienia i:
Zarobki nawet do 1300 Euro! Za dobrą znajomość Języka Niemieckiego płacimy najwięcej!
Wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane
Premię świąteczną 150 Euro
Tylko i wyłącznie legalne zatrudnienie! Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych pracowników
Składki do ZUS, Zaświadczenie A1 i kartę EKUZ
Bezpłatną podróż
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej
Wyłącznie bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy
Propozycje wyjazdów dostosowywane indywidualnie do oczekiwań kandydatów
Kontakt z naszymi konsultantami w Polsce przez cały okres pobytu

Jeżeli chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Miło nam będzie z Państwem porozmawiać i udzielić wszelkich informacji.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w:

Toruniu, przy ul. Grudziądzkiej 107
Katowicach, przy ul. Moniuszki 7
Warszawie, ul. Branickiego 17 Wilanów Office Park

Już dziś dołącz do grona naszych opiekunek i przekonaj się, dlaczego jesteśmy zaufanym pracodawcą!

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !