Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

KONTAKT

Szczecinek - Dodane przez Opiekunki 365 (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

Firma Opiekunki365 zatrudni osobę w charakterze opiekuna/opiekunki do Małżeństwa w Elsdorf od 15.09.2016 na 6-8 tygodni.

Do opieki: Pani Christel (80 lat, ok.165 cm, 60 kg), Pan Hans (83 lata, ok. 175 cm, 80 kg).

Stan zdrowia: pani - problemy z poruszaniem spowodowane osteoporozą - podczas spacerów rollator/wózek, problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencja, pan - porusza się o lasce, jest samodzielny, nosi aparat słuchowy.

Obowiązki: pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, spacery, gotowanie, pranie, zakupy, prasowanie, utrzymanie porządku w domu.

Bardzo sympatyczni i życzliwi Państwo.

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość jęz. niemieckiego
- odpowiedzialność i chęć do pracy, uczciwość
- doświadczenie w opiece/referencje
- mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- legalną i bezpieczną pracę
- przejrzyste zasady współpracy
- ciągłość ubezpieczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie (1250-1350 euro netto)
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- bezpłatne przejazdy do/z miejsca pracy
- kontakt z nami 24h i wszelką pomoc koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 533 365 360 lub przesłanie CV na adres mailowy.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Opiekunki365
Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr. ew. 2.32/00161/2014
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr. 11366
Pl. Jana Kilińskiego 3/114
tel. 533 365 360

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

Polecane, ciekawe strony z Szczecinka. Prowadzisz serwis o Szczecinku lub zwiazany z Szczecinek - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Miasto Szczecinek zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecinka: Złotów ogłoszenia - Wałcz darmowe ogłoszenia - Chojnice ogłoszenia bezpłatne - Świdwin ogłoszenia - Piła sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję