OFERTA WSPÓŁPRACY DLA AGENTÓW FIRM ODSZKODOWAWCZYCH

Bielica - Dodane przez Krajowe Biuro Odszkodowań (firma) -

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA AGENTÓW FIRM ODSZKODOWAWCZYCH

Pełna treść ogłoszenia OFERTA WSPÓŁPRACY DLA AGENTÓW FIRM ODSZKODOWAWCZYCH

Pracujesz jako Agent Firmy Odszkodowawczej ? Musisz poszukiwać Klientów chodząc po szpitalach i placówkach medycznych ? Masz plany sprzedażowe, które co miesiąc musisz realizować ? Twoja umowa zabrania pracy dla innych ? Masz kary umowne, weksle i inne zakazy ? Sam wykonujesz wizytówki i ulotki imienne ? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. Z NAMI PRACUJE SIĘ INACZEJ.

Krajowe Biuro Odszkodowań dysponuje szerokim wachlarzem ofertowym dla Klienta. Firma obsługuje wszystkie typy szkód, wykorzystując przy tym partnerstwo ponad 30 prestiżowych Kancelarii z terenu całego kraju.

Przedstawiciele Krajowego Biura Odszkodowań jako jedyni w Polsce otrzymują doskonałe narządzie do budowy własnego rynku Klientów, których wiążą ze sobą jeszcze przed wystąpieniem szkody. W razie szkody to Klient zgłasza się do Przedstawiciela, zatem przyjmowanie spraw staje się czystą formalnością. Ciężar obsługi merytorycznej spoczywa wyłącznie na Zespole Krajowego Biura Odszkodowań. Nasi Przedstawiciele nieodpłatnie otrzymują narzędzia, kreujące ich wizerunek w oczach Klientów. Przedstawiciele KBO wyprzedzają innych. Wybierz elegancką formę świadczenia najwyższej jakości usług. Dowiedz się, jak wysokie honorarium otrzymasz.

Mapa BielicaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - OFERTA WSPÓŁPRACY DLA AGENTÓW FIRM ODSZKODOWAWCZYCH

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !