odszkodowanie za słupy energetyczne, linie gazowe

Szczecinek - Dodane przez wlodek1 (osoba prywatna) -

odszkodowanie za słupy energetyczne, linie gazowe

Pełna treść ogłoszenia odszkodowanie za słupy energetyczne, linie gazowe

Oferujmy profesjonalną prawną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od instytucji przesyłowych korzystających z Państwa gruntów rolnych i działek budowlanych. Linie energetyczne naziemne i podziemne, słupy energetyczne, instalacje gazowe, wodne itp. Od tych instytucji, których linie przesyłowe od lat bezumownie przebiegają przez Państwa działki, prawnie przysługują odszkodowania oraz ustanowienie odpłatnej służebności przesyłu- za dalsze korzystanie z tych urządzeń na Państwa gruncie należy się wynagrodzenie. Specjalizujemy się w tego rodzaju roszczeniach od wielu lat i ze 100% skutecznością. Naszym atutem jest to, iż dokonujemy dogłębnego sprawdzenia stanu prawnego i faktycznego przed podjęciem sprawy oraz dokonujemy darmowej i rzetelnej wyceny wysokości przysługującego odszkodowania, dlatego podejmujemy sprawę tylko wtedy, kiedy naprawdę jest tego sens, nie narażając Państwa na bezpodstawne koszty i złudne oczekiwania. Warto dochodzić swoich praw, nie kosztuje to Państwa wiele a w trakcie spraw trwających średnio ok. 18 miesięcy można wywalczyć pokaźne odszkodowania. Zapraszam do kontaktu wszystkich Państwa, którzy chcą uzyskać taką pomoc, służę poradą i wstępną oceną, która może pomóc Państwu w podjęciu decyzji.
Nasi prawnicy prowadzą sprawy do chwili otrzymania przez Państwo odszkodowania i wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z gruntu.

Otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzone auto, ale nie dostałeś za uszczerbek na zdrowiu ? Wypłacona kwota była zaniżona.
Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalną pomoc prawną osobom poszkodowanym wskutek wypadków.
Zadzwoń po bezpłatne konsultacje
Działamy na terenie całego kraju.
Zadzwoń - tel. 600 023 799

Poszukujemy współpracowników na umowę zlecenia lub agencyjną. Zadzwoń

Mapa SzczecinekProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - odszkodowanie za słupy energetyczne, linie gazowe

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !