Szczecinek - Dodane przez info24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kuchnie nowoczesne, prowansalskie,skandynawskie, frezowanie,grawerowanie,niepowtarzalne fronty!

Firma Gregus Meble zaprasza do współpracy firmy (zakłady meblarskie, branża reklamowa, architekci wnętrz i nie tylko), jak i klientów indywidualnych.
Oferujemy usługi CNC:
frezowane i grawerowane fronty meblowe z płyty MDF, drewna oraz fornirowane
frezowanie skomplikowanych kształtów, np. blaty biurek narożnych, liter przestrzennych, elementów dekoracyjnych itp.
ozdobne grawerowanie

Maksymalny szerokość elementu 150 cm, długość do 400 cm. 100% powtarzalność obrabianych elementów. Obrabiamy: drewno, sklejką, płytę wiórową i MDF, tworzywa sztuczne, miękkie metale (mosiądz, aluminium, miedź)
Ponadto za pomocą programy AutoCad projektujemy oraz wykonujemy :
meble na indywidualne zlecenie do salonu, sypialni, kuchni,
szafy z systemem drzwi przesuwnych,
wyposażenie pomieszczeń biurowych, sal szkoleniowych i konferencyjnych.

Czas na zmianę mebli? Skontaktuj się z nami! Firma Gregus Meble oferuje: - zabudowy kuchenne w stylu klasycznym i nowoczesnym - zabudowy szaf i garderób - wyposażenie pomieszczeń biurowych i konferencyjnych - meble na indywidualne zamówienie wg pomysłu klienta Potrzebujesz nietypowych elementów ze sklejki, drewna, płyty? Nasze działania obejmują również obróbkę CNC za pomocą frezarki sterowanej komputerowo. Zapewnia to pełną powtarzalność elementów z dokładnością do 0,1 mm. Oferta: - frezowanie dowolnych kształtów - grawerowanie - lakierowane fronty meblowe z płyty MDF Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do kontaktu, projekt i wycena wykonujemy bezpłatnie.

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kuchnie nowoczesne, prowansalskie,skandynawskie, frezowanie,grawerowanie,niepowtarzalne fronty! ,Kontakt

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !