Korepetycje z języka angielskiego, matura Skype

Szczecinek - Dodane przez patryk.cuzytek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Korepetycje z języka angielskiego, matura Skype

Drodzy Państwo, udzielam korepetycji przez komunikator internetowy Skype. Jest to bardzo wygodna metoda nauki, szczególnie dla ucznia. Potrafię szybko nawiązac dobrą relację z uczniem. Posiadam wystarczające materiały do nauczania przez Internet. Materiały są autorskie i przygotowane przeze mnie.

Jestem nauczycielem języka angielskiego i udzielę korepetycji z zakresu:
- ogólnej nauki języka,
- pomocy w zadaniach,
- przygotowania do konkursów,
- przygotowania do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu (praktyki w szkole podstawowej i gimnazjum oraz ponad 4 lata udzielania korepetycji)

Miła atmosfera nauki oraz nacisk na praktyczną wiedzę to klucz do sukcesu w nauczaniu języków.

Zapraszam do kontaktu :)

Mapa SzczecinekProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Korepetycje z języka angielskiego, matura Skype ,30 zł

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !