Kompleksowa Opieka nad grobami-Płock

Szczecinek - Dodane przez hosanna (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kompleksowa Opieka nad grobami-Płock

KOMPLEKSOWA - OPIEKA NAD GROBAMI.
- PORZĄDKOWANIE NAGROBKÓW ;
mycie, szorowanie, pastowanie, polerowanie, odśnieżanie mogił, dekorowanie nagrobków w kompozycje kwiatowe, usuwanie starych wiązanek, zapalenie zniczy.
- DBANIE O ZIELEŃ WOKÓŁ GROBU ;
zasilanie trawy, sadzenie roślin, odchwaszczanie.
- INDYWIDUALNE ZLECENIA ;
drobne naprawy nagrobka silikonowanie, odnawianie liter, montaż ławek itp.zamawianie mszy za osobę zmarłą, sprzątanie mieszkań- usuwanie garderoby zmarłych.

Wszystkie prace wykonujemy z szacunkiem, ciszy i zadumie. Przeprowadzamy dokumentację fotograficzną wykonanych prac. Gdziekolwiek Jesteście, my jesteśmy po to, by groby Waszych bliskich były zadbane.
ZADOWOLENIE KLIENTÓW I DŁUGOTRWAŁE RELACJE Z NIMI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE !
POLECAM !

Mapa SzczecinekProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kompleksowa Opieka nad grobami-Płock

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !