Kolumna beczkowa betonowa filary podpory

Szczecinek - Dodane przez andrzejz10 (osoba prywatna) -

Kolumna beczkowa betonowa filary podpory

Pełna treść ogłoszenia Kolumna beczkowa betonowa filary podpory

Wysyłka cały kraj

Kolumny betonowe, architektoniczne, stanowiące, element domu, budowli, altany itp zarówno rolę dekoracyjną, jak też konstrukcyjną.
Wykonuję różne rodzaje kolumn i wykończeń, tzn podstawy i głowice: doryckie, jońskie, korynckie, toskańskie; kształt i wysokość kolumny do uzgodnienia, prosta, beczkowa lub stożkowa.
Średnica kolumny też do wyboru.
W mojej ofercie znajduje się duża oferta ozdób ogrodowych: grille, kominki ogrodowe, figury, fontanny, tralki, daszki na słupki, podmurówki, meble ogrodowe, figurki do oczek wodnych, krasnale itp.

Mapa SzczecinekProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kolumna beczkowa betonowa filary podpory ,Kontakt

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !