Kierownik Administracyjny

KONTAKT

Szczecinek - Dodane przez rekrutacja26 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Administracyjny

W związku z organizacją nowo-powstającego zakładu międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącym naszym Klientem, aktualnie na terenie Szczecinka, poszukujemy osób zaangażowanych, ambitnych oraz z doświadczeniem w pracy w obszarze administracyjnym.

Aktualnie do naszego zespołu w oddziale w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIKA ADMINISTRACYJNEGO

Poznań Nr ref. KASZ 12/15

Główne obowiązki:

- Organizacja, stworzenie oraz wprowadzenie zasad i procedur organizacyjnych biura Zarządu,
- Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg informacji i dokumentów w firmie,
- Zatrudnianie pracowników,
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, klientami,
- Opracowywanie raportów i dokumentacji wewnętrznej na potrzeby Zarządu,

Wymagania:

- Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to administracja, zarządzanie, ZZL,
- Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz obszaru HR,
- Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
- Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność określania priorytetów oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

Możemy zaoferować:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji zapraszamy do przesłania swoich aplikacji!

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Mapa SzczecinekProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Administracyjny

Polecane, ciekawe strony z Szczecinka. Prowadzisz serwis o Szczecinku lub zwiazany z Szczecinek - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Miasto Szczecinek zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecinka: Złotów ogłoszenia - Wałcz darmowe ogłoszenia - Chojnice ogłoszenia bezpłatne - Świdwin ogłoszenia - Piła sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję