Szczecinek - Dodane przez suntherm (firma) -

Pełna treść ogłoszenia FOTOWOLTAIKA, SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE, FAMY FOTOWOLTAICZNE, BATERIE SŁONECZNE, OGNIWA SŁONECZNE, PANELE FOTOWOLTAICZNE, REGULATORY ŁADOWANIA, INWERTERY

Firma SUNTHERM zajmuje się dostarczaniem kompleksowycyh rozwiązań w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych "pod klucz". Oferujemy wstępne wyceny i oceny opłacalności inwestycji. Projekty budowlane i elektryczne, załatwianie formalności prawnych związych z pozwoleniem i przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej, dostawę urządzeń, montaż instalacji PV, wykonanie monitoringu terenu inwestycji, zdalny monitoring pracy systemu PV, uruchomienie instalacji, serwis urządzeń.
Zajmujemy się projektami w szerokim zakresie rozpiętości mocy systemów. Oferujemy montaż systemów wyspowych off-grid (nie przyłaczonych do sieci) oraz on-grid (przyłączonych do lokalnej sieci el.en.). Oferujemy tylko sprawdzone i znane na rynku fotowoltaiki rozwiązania i urządzenia. Opieramy się na doświadczeniach naszych zachodnich sąsiadów w tej dziedzinie.
Szukasz dobrego i pewnego sposobu na lokatę kapitału z szybkim zwrotem nakładów? Zainwestuj w energię słoneczną. Przeciętna inwestycja zwraca się już po 6-8 latach przy stałaych taryfach fit gwarantowanych przez 15 lat. To czysty i pewny zysk. Rentownośc przynoszą już niewielkie instalacje -od 3kWp mocy znamionowej. Do takiej instalacji wystarczy miejsce na dachu Twojego domu. Inwestycje do 40 kWp mocy systemu nie wymagają zgłoszenia ani pozwolenia na budowę.
Istnieje obecnie możliwość dofinansowanie systemu fotowoltaicznego w programie Prosument. Wysokość dofinansowania to 40% Resztę spłacasz z pożyczką na 15 lat oprocentowaną 1% w skali roku. Płacisz mniejsza ratę za spłatę pożyczki niż miesieczny koszt zyzycia energii elektrycznej. Za prąd nie płacisz bo produkujesz go sam. Pomagamy w załatwieniu formalności.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy
tel 506161626,strona internetowa: suntherm.pl

W razie zainteresowania prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy
tel 506161626,

Mapa SzczecinekProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - FOTOWOLTAIKA, SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE, FAMY FOTOWOLTAICZNE, BATERIE SŁONECZNE, OGNIWA SŁONECZNE, PANELE FOTOWOLTAICZNE, REGULATORY ŁADOWANIA, INWERTERY

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !