Działki budowlane uzbrojone SZCZECINEK osiedle TRZESIEKA

Działki budowlane uzbrojone SZCZECINEK osiedle TRZESIEKA

Pełna treść ogłoszenia Działki budowlane uzbrojone SZCZECINEK osiedle TRZESIEKA

DZIAŁKI BUDOWLANE
POŁOŻONE W SZCZECINKU NA DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCYM SIĘ OSIEDLU DOMKÓW JEDNORODZINNYCH- DZIELNICA TRZESIEKA

Mam do zaoferowania Państwu sprzedaż atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Szczecinek - Trzesieka (woj. zachodniopomorskie). Działki zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie jeziora i lasu oraz ścieżek pieszo-rowerowych i zabytkowego parku miejskiego.

Nieruchomość wyróżnia bardzo dogodna lokalizacja-położona w zachodniej części Szczecinka, na osiedlu Trzesieka, w sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych i szeregowych. Bez uciążliwości związanych z przemysłem odległość od dzielnicy przemysłowej 6 km.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 6098 m2 składa się z 2 działek (możliwość kupna 1 lub obu oraz podziału działek):
działka o nr 15.16- 3047 m2
działka o nr 15.17- 3051m2
Z prawem własności tych działek związany jest udział 2 / 15 części w działce o nr 15.14 stanowiącej drogę dojazdową.

Działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego 101MN oraz 102MN- TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ.

Do działek doprowadzone są media- woda, energia, gaz.

Cena za 1m2: 28,00 zł
Cena w PLN: 171 000 zł (oczywiście do negocjacji)

Mapa SzczecinekProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Działki budowlane uzbrojone SZCZECINEK osiedle TRZESIEKA ,171 000 zł (do negocjacji)

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !