DOKUMENTACJE UDT INSTRUKCJE SCHEMATY

Mosina - Dodane przez kzmuda1 (osoba prywatna) -

DOKUMENTACJE UDT INSTRUKCJE SCHEMATY

Pełna treść ogłoszenia DOKUMENTACJE UDT INSTRUKCJE SCHEMATY

POTRZEBUJESZ ZAREJESTROWAC URZĄDZENIE W UDT??
urządzenie dźwignicowe
ŻURAW SAMOJEZDNY (GROVE KRUPP DEMAG LIEBHERR PPM P&H )
ŻURAWIA PRZENOŚNY- HDS (PALFINGER, HIAB, ATLAS, EFFER, HMF, HYVA, FERRARI AMCO, PM )
HAKOWCE, BRAMOWCE ( HYVA, MULTILIFT, ATLAS, HUFFERMANN, VDL, SKIBICKI, FORNAL)
PODNOŚNIKI KOSZOWE ( WSZYSTKIE MODELE)
ŁADOWARKI TELESKOPOWE ( JCB, MERLO , FARESIN HANDLERS, MANITOU, DIECI)
WINDE ZAŁADOWCZĄ ( ZEPRO, MBB INTERLIFT, PALGATE DHOLLANDIA, SORENSEN I INNE)
Nie znalazłeś swojego urządzenia na liście powyżej zadzwoń zapytaj jesteśmy w stanie załatwić większość dokumentacji.

!NIE CZEKAJ DZWOŃ!

Oferujemy kompleksową usługę składającą się z odtworzenia kompletnej oryginalnej dokumentacji oraz rejestracji w UDT.
Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju usługach.
Współpracujemy z producentami oraz przedstawicielstwem w Polsce w/w urządzeń.

Nie zwlekaj powierzając nam wykonanie dokumentacji czy przeglądu UDT masz pewnośc że usługa zostanie wykonana w profesjonalny sposób, w stałym kontakcie z klientem, oraz w szybkim tempie.

Ponadto organizujemy również szkolenia operatorów urzadzen podlegających UDT.

U nas uzyskasz uprawnienia na operatów urządzeń transportu bliskiego.

Jeśli zainteresowała Cie nasza oferta
Prosimy o kontakt
TRUCK-BOX

Mapa MosinaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - DOKUMENTACJE UDT INSTRUKCJE SCHEMATY

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !