Szczecinek - Dodane przez Vtwin90 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Dezynfekcja po rozkładzie zwłok,zabójstwie,samobójstwie,zgonie-Sprzątanie Dariusz Justyna Paliwoda

Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem.
Nie lekceważ zagrożenia .
Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach.
Gwarantuje 100% skuteczność.
Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych.
Teren działania cały Kraj.Gotowi do wyjazdu 24h
Odległość do zlecenia dla nas nie jest problemem wsiadamy i pędzimy.
Tel -24h 605907004 lub 605140004
Wystawiamy rachunki.
V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda
44-240 Żory
tel.24h 605907004 lub 605140004

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.

Mapa SzczecinekProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Dezynfekcja po rozkładzie zwłok,zabójstwie,samobójstwie,zgonie-Sprzątanie Dariusz Justyna Paliwoda

Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !