boskie suknie ślubne 2013

Szczecinek - Dodane przez Trójmiejskie Centrum Ślubno Eventowe (firma) -

boskie suknie ślubne 2013

Pełna treść ogłoszenia boskie suknie ślubne 2013

W chwili obecnej nastawiony jest głównie na propagowanie najnowszych trendów mody ślubnej dla Panien młodych (suknie ślubne wraz z dodatkami) dlatego dobrze że do nas trafiłaś, oferujemy kilkadziesiąt unikalnych i różnorodnych modeli sukni ślubnych dzięki czemu każda przyszła Panna Młoda znajdzie w naszym salonie wyjątkową kreację. Jeżeli nie znajdziesz swojej sukni ślubnej poszukamy jej razem z Tobą!
Większość naszych sukien posiada wszelkie dodatki dzięki czemu nasze klientki nie ponoszą dodatkowych kosztów przy zakupie sukni.
Nasz personel służy fachową pomocą przy wyborze sukni. Zwracamy szczególną uwagę na to by dobrać odpowiedni model do figury oraz typu urody naszej klientki by tym samym wydobyć naturalne piękno przyszłej Panny Młodej. Zapewniamy kompleksową obsługę a co najważniejsze: dopasowanie krawieckie już w cenie sukni ! Wybrany model dopasujemy do Twojej sylwetki.
Przy zakupie sukni ślubnej salon zwraca klientce inwestycję poniesioną na podróż!

Mapa SzczecinekProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - boskie suknie ślubne 2013 ,Kontakt

Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !