Animator w Turystyce, sezon wiosna/lato 2016

Szczecinek - Dodane przez biuro103 (osoba prywatna) -

Animator w Turystyce, sezon wiosna/lato 2016

Pełna treść ogłoszenia Animator w Turystyce, sezon wiosna/lato 2016

Ciekawa i rozwijająca praca w turystyce dla kandydatów ze znajomością języków obcych! Kandydatów, którzy dobrze posługują się jęz. angielskim i/lub niemieckim i/lub francuskim i/lub hiszpańskim, a w sezonie turystycznym 2016 chcą pracować jako animatorzy w hotelach 4* i 5* zapraszamy na Casting Animatorów 30.01.2016 we Wrocławiu.
Oferta pracy zawiera bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w destynacji oraz wynagrodzenie min. 3000 PLN netto miesięcznie.

OBOWIĄZKI: Praca z dziećmi i dorosłymi gośćmi wypoczywającymi w hotelach - w zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

INFO: strona internetowa Pro-Staff Polska oraz Facebook Pro-Staff Animacja ZAPISY: prosimy o przesłanie CV pod adresem podanym w ogłoszeniu.

Video z castingów: odwiedź kanał YouTube Pro-Staff Polska.

Mapa SzczecinekProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Animator w Turystyce, sezon wiosna/lato 2016

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !