Agencja Detektywistyczna

KONTAKT

Szczecinek - Dodane przez vendetta.biuro (osoba prywatna) -

Agencja Detektywistyczna

Pełna treść ogłoszenia Agencja Detektywistyczna

Nasza agencja detektywistyczna świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów. Cała grupa wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zajmujemy się zbieraniem wszelakich informacji dla klientów dotyczących spraw majątkowych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych, nieruchomości. Sprawdzamy wiarygodność firm i osób prywatnych, dokonujemy poszukiwania - ustalania lokalizacji mienia, oraz osób zaginionych i świadków, sprawdzamy wierność współmałżonków i partnerów. Nasza firma zbiera informację w których toczy się postępowanie cywilne, gospodarcze, skarbowe oraz karne, gromadząc i zabezpieczając materiał dowodowy który wykorzystywany jest w sprawach sądowych.

Nasze biuro detektywistyczne w związku z powierzonymi zadaniami współpracuje z policją, prokuraturą, adwokatami, notariuszami, agencjami ochrony, agencjami ubezpieczeniowymi oraz innymi agencjami detektywistycznymi na terenie kraju i świata.

Staramy się zaistnieć jako prywatny, tani poznański detektyw, który poprzez prowadzone dochodzenia, śledztwa, spełnia wszystkie wymagania klienta.
Jeśli szukasz prywatnego detektywa, który rozwiąże twoje problemy i niekończące się zapytania trafiłeś do odpowiedniej agencji detektywistycznej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Nasza Oferta:

- Zbieranie informacji w sprawach cywilnych
- Ochrona prywatności oraz danych firmowych
- Zbieranie informacji gospodarczych
- Zlecenia kryminalistyczne
- Zdrady
- Sprawy rodzinne
- Zbieranie informacji majątkowych
- Poszukiwania osób i rzeczy
- Windykacja
- Pośredniczymy
W sprawach notarialnych, adwokackich
Sprawach mediacyjnych
Podziału majątku
Ochrony osób i mienia, vip

Najbardziej kontrowersyjną sprawą dla każdego naszego klienta jest poza poznaniem prawdy, jej cena. Czym jest cena za poznanie prawdy, pomoc w ustaleniu nie wykrytych nie ustalonych nie wytłumaczalnych spraw. Każda sprawa zlecenie jest specyficzna, podlega wnikliwej ocenie jej skomplikowania co wymaga każdorazowo zaangażowania specyficznych środków i nakładów technicznych, osobowych i finansowych. Godzina pracy detektywa jest prawie nie wymierna do jej ceny. W czasie jednej godziny detektyw potrafi siedzieć w samochodzie, zaroślach, błocie, miejscach publicznych,, urzędach, kościołach długo by wymieniać ale dokonuje on obserwacji, sprawdzeń, analizy, spisywania i zbierania dowodów wszystko po to aby precyzyjnie wykonać podjęte zlecenie. Zatem zastanowić należy się czy cena 100 zł. za jego godzinną prace jest adekwatny, spoglądając na innych którzy pijąc kawę w biurze, strzygą nas u fryzjera, plombują nam ząb zarabiają w ciągu paru minut bez wysiłku te same pieniądze.Zatem reasumując cennik za dane zlecenie nie spoglądamy twardo do katalogu rozliczeń, podchodzimy do niego indywidualnie, mając na uwadze szacunek do każdej złotówki wydanej przez naszego klienta. Każda prowadzona sprawa nie musi być płatna godzinowo można rozwiązać to ryczałtem za całokształt.

UWAGA!

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura, aby udzielić dokładnie odpowiedzi na państwa pytania w sprawie wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo), z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia

507-447-496

Vendetta Agencja Detektywistyczna

Mapa SzczecinekProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Agencja Detektywistyczna


Polecane, ciekawe strony z Szczecinka. Prowadzisz serwis o Szczecinku lub zwiazany z Szczecinek - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Ciekawe atrakcje, Imprezy integracyjne !Zobacz stronę Urząd Miasta Szczecinek !Zobacz stronę Gmina Szczecinek !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Miasto Szczecinek zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecinka: Złotów ogłoszenia - Wałcz darmowe ogłoszenia - Chojnice ogłoszenia bezpłatne - Świdwin ogłoszenia - Piła sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Miasto Szczecinek wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj